Een moment geduld aub.

Uitslag Jan van der Hoorn jeugd inline skate competitie Leiderdorp 05-07-2019

start
nr
afstand 1afstand 2 Totaal
Punten
plaats voornaam achternaam TijdPunten Plaats Punten
Pupillen 4 heren
1 93 Thijs Hartveld 47.25 1 2 1 2
Pupillen 3 dames
1 79 Sanne Keijzer 45.44 1 1 1 2
2 76 Melanie Ooms 48.12 2 3 2 4
3 77 Lisa Meeuwissen 51.48 4 4 3 7
3 32 Fay Barendse 50.12 3 5 4 7
5 3 Tirza Stenneke 58.49 5 7 5 10
6 121 Hélène Hoenen 1:01.98 6 8 6 12
Pupillen 3 heren
1 98 Devin Hoogkamer 59.03 1 6 1 2
Pupillen 2 dames
1 512 Bo Hoogvorst 34.92 1 1 1 2
2 96 Fleur Hartveld 36.56 2 2 2 4
3 71 Elin Lamain 38.76 3 4 4 7
4 84 Esmee Randeraat, van 39.67 4 5 5 9
5 23 Mijke Lammers 42.02 7 3 3 10
6 41 Danique Verhoeve 39.88 6 6 6 12
6 61 Lisette Welink 39.78 5 7 7 12
8 35 Marjolein Ooms 43.90 8 9 9 17
9 2 Lotte Elbers 46.77 11 8 8 19
9 38 Roos Siere 45.20 9 10 10 19
11 72 Katie Kinkel 45.28 10 11 11 21
12 7 Lara Kleef, van 52.66 13 12 12 25
12 101 Fleur Schenkveld 52.61 12 13 13 25
14 52 Rinske Hogenboom 54.63 14 15 15 29
15 21 Luca Diseraad 57.27 16 14 14 30
16 112 Daisy Warmerdam 56.65 15 16 16 31
Pupillen 2 heren
1 37 Tygo Blom 37.00 1 2 2 3
2 80 David Stenneke 38.63 3 1 1 4
3 4 Jort Diemen, van 37.84 2 3 3 5
4 30 Manu Lopez 43.94 4 4 4 8
Pupillen 1 dames
1 62 Lieke Ooij, van 33.42 1 1 1 2
2 563 Tanne-Jo Koeleman 37.43 2 3 3 5
2 13 Charline Kwadrin 37.78 3 2 2 5
4 76 Noor Brandhorst 40.31 5 4 4 9
5 311 Nymphe Visser 38.44 4 6 6 10
6 34 Marjolein Hörchner 44.90 6 7 7 13
6 70 Lies Valk, van der 47.03 8 5 5 13
8 78 Lara Castro Nortier 46.20 7 8 8 15
9 77 Renske Jong, de 50.12 9 9 9 18
Pupillen 1 heren
1 18 Harmen Lammers 32.83 1 1 1 2
2 80 Rick Loos 32.87 2 2 2 4
3 1 Aidan Verhoeve 34.70 4 4 4 8
3 524 Jim Hartveld 35.04 5 3 3 8
4 2 Floris Wender 34.34 3 5 5 8
6 66 Sven Kompier 35.60 6 6 6 12
7 40 Teije Hekkema 38.00 7 7 7 14
8 77 Nick Barendse 39.63 8 8 8 16
9 36 Mees Blaauw 42.58 10 9 9 19
9 78 Kay Kuper 40.05 9 10 10 19
kadetten dames
1 397 Angel Daleman 29.64 1 1 1 2
2 90 Juliette Berg, van den 33.09 2 2 2 4
3 22 Ellis Giesbergen, van 33.15 3 3 3 6
4 68 Famke Hogenboom 35.95 4 4 4 8
5 105 Tessa Zegers 36.09 5 5 5 10
kadetten heren
1 448 Tygo Kompier 29.65 1 1 1 2
2 379 Siem Dongelmans 30.75 2 2 2 4
3 527 Tom Loos 34.02 3 3 3 6
4 79 Markus Koeleman 34.94 5 4 4 9
4 110 Koen Dissel, van 34.73 4 5 5 9
6 120 Jurre Kleef, van 36.34 6 6 6 12
Junioren B dames
1 57 Anouk Obdam 31.51 1 4 1 2
2 599 Feline Klink, van 32.44 2 5 2 4
3 589 Vera Brouw, op den 33.35 3 6 3 6
4 75 Marinda Nederhoff 38.36 4 7 4 8
Junioren B heren
1 95 Joes Deursen, van 29.42 1 1 1 2
2 91 Peter Vugt, van 30.28 2 2 2 4
3 61 Ruben Verkerk 31.13 3 3 3 6