Uitslag Jan van der Hoorn jeugd inline skate competitie Zwanenburg 13-06-2014

Start
nr.
Onderdeel: 200 200 Marathon
plaatsen
Totaal
plaatsen
Plaats
wedstrijd
voornaam achternaam m/v categorie tijd plaats tijd plaats
Pupillen 4 dames
54 Angel Daleman v pup4 22.73 1 22.84 1 5 7 1
29 Stefanie Koot v pup4 28.02 3 27.36 2 7 12 2
69 Zhara Möllers v pup4 27.91 2 28.66 3 8 13 3
Pupillen 3 dames
5 Lieke Hoogendoorn v pup3 22.19 1 21.97 1 2 4 1
66 Sanne Kleijbeuker v pup3 23.89 2 24.82 2 4 8 2
Pupillen 3 heren
. . m pup3
73 Sam Noordergraaf m pup3 20.73 1 20.45 1 1 3 1
9 Ward Dielissen m pup3 22.84 2 23.24 2 3 7 2
58 Finn Goes m pup3 23.87 3 23.75 3 6 12 3
Pupillen 2 dames
177 Patricia Koot v pup2 20.34 2 19.96 1 2 5 1
4 Chloé Hoogendoorn v pup2 20.23 1 20.40 2 4 7 2
72 Nikki Noordergraaf v pup2 21.46 5 21.34 3 3 11 3
75 Tinka van Zantvliet v pup2 21.16 3 21.55 4 10 17 4
70 Delayla Otto v pup2 29.20 6 30.09 6 9 21 5
57 Anouk Obdam v pup2 21.41 4 22.08 5 13 22 6
Pupillen 2 heren
7 Luuk Hoogeveen m pup2 19.24 1 19.15 1 1 3 1
43 Joshua Lammers m pup2 20.01 2 19.72 2 9 13 2
32 Peter van Vugt m pup2 20.08 3 21.19 6 5 14 3
42 Nick Goes m pup2 21.32 7 21.17 4 6 17 4
6 Ivar Adriaansen m pup2 20.34 4 21.18 5 8 17 5
83 Ruben Verkerk m pup2 20.94 5 21.61 7 7 19 6
23 Jens Fransen m pup2 23.16 10 23.86 10 20   7
39 Niels Vleugel m pup2 21.19 6 20.98 3 12 21 8
52 Cas Duivenvoorden m pup2 22.14 8 21.68 8 11 27 9
74 Yannick Vollaard m pup2 22.57 9 21.94 9 15 33 10
Pupillen 1 dames
246 Savannah Audier v pup1 17.74 1 17.67 1 1 3 1
25 Tessa Veltman v pup1 18.91 2 18.80 2 5 9 2
55 Luna Daleman v pup1 18.96 3 19.10 3 7 13 3
68 Eveline de Jong v pup1 19.96 5 19.70 5 9 19 4
40 Mijke Zwetsloot v pup1 19.18 4 19.28 4 99 107 5
Pupillen 1 heren
63 Daan Spruit m pup1 17.43 1 17.24 1 2 4 1
2 Stan Springer m pup1 18.66 2 18.50 2 3 7 2
53 Colin Duivenvoorden m pup1 19.55 3 19.55 3 4 10 3
33 Jesse Vollaard m pup1 19.66 4 19.87 4 6 14 4
67 Bram Verhoef m pup1 20.09 5 20.17 5 8 18 5
Kadetten dames
8 Esmee van der Plas, v kadet 18.49 1 18.60 1 4 6 1
50 Olin Verhoog v kadet 18.50 2 18.72 2 7 11 2
20 Evelieke Kool v kadet 19.87 3 19.85 3 11 17 3
36 Shantalla Möllers v kadet 20.93 4 20.76 4 12 20 4
Kadetten heren
12 Steef van Gelderen m kadet 18.66 3 18.60 2 3 8 1
28 Douwe Boonstra m kadet 18.56 2 18.90 3 5 10 2
64 Swen Kleijbeuker m kadet 16.80 1 17.67 1 9 11 3
Junioren B dames
16 Maartje Pont v junB 17.12 1 17.21 1 1 3 1
51 Emma Kostelijk v junB 18.39 3 18.86 3 2 8 2
56 Joline Boere v junB 17.84 2 18.19 2 8 12 3
412 Nathalie Janssen v junB 18.96 4 18.95 4 6 14 4
35 Joyce Möllers v junB 19.22 5 19.16 5 10 20 5
Junioren B heren
157 Quint Huyers m junB 15.68 1 15.94 1 3 5 1
46 Joram Verkerk m junB 18.67 3 17.75 2 4 9 2
38 Dik vd Geest m junB 18.33 2 18.10 3 9 14 3
Junioren A dames
1 Tyrza Mollee v junA 17.61 1 17.83 1 8 10 1
414 Madelon Reijne v junA 18.73 2 19.00 2 7 11 2
3 Lisanne de Jong v junA 19.65 3 19.71 3 10 16 3
Junioren A heren
130 Koen Kersten m junA 15.95 1 16.22 1 1 3 1
152 Oliver Kersten m junA 16.14 2 16.37 2 2 6 2
48 Niels Jansen m junA 17.02 3 17.10 3 6 12 3
243 Jorri Fransen m junA 17.67 4 17.95 4 5 13 4