Uitslag Jan van der Hoorn jeugd inline skate competitie Lisserbroek 16-05-2014

Start
nr.
Onderdeel: 220
voornaam achternaam m/v categorie tijd
Pupillen 4 dames
29 Stefanie Koot v pup4 40.56
Pupillen 3 dames
5 Lieke Hoogendoorn v pup3 30.32
518 Juliette van den Berg v pup3 33.14
37 Aafje Janssen v pup3 46.09
Pupillen 3 heren
73 Sam Noordergraaf m pup3 28.20
58 Finn Goes m pup3 36.73
9 Ward Dielissen m pup3 37.54
86 Jack Koster m pup3 38.67
506 Siem Dongelmans m pup3 38.96
Pupillen 2 dames
49 Tinka van Zantvliet v pup2 27.24
177 Patricia Koot v pup2 27.31
4 Chloé Hoogendoorn v pup2 27.68
72 Nikki Noordergraaf v pup2 27.72
22 Floortje Janssen v pup2 27.97
31 Rosalyn Minck v pup2 30.32
505 Jasmijn Dongelmans v pup2 30.57
34 Fleur v.d. Hoek v pup2 37.61
Pupillen 2 heren
7 Luuk Hoogeveen m pup2 26.50
32 Peter van Vugt m pup2 26.78
62 Chiel van Dongen m pup2 28.11
42 Nick Goes m pup2 28.62
43 Joshua Lammers m pup2 28.82
39 Niels Vleugel m pup2 29.78
83 Ruben Verkerk m pup2 30.04
519 Thijs van den Berg m pup2 30.57
263 Beer Koster m pup2 31.24
23 Jens Fransen m pup2 32.23
Pupillen 1 dames
246 Savannah Audier v pup1 23.09
44 Ruby van Tol v pup1 24.01
517 Michelle v.d. Hoek v pup1 24.80
25 Tessa Veltman v pup1 25.72
40 Mijke Zwetsloot v pup1 27.46
515 Denice Keesman v pup1 27.92
17 Laura Qualm v pup1 28.46
26 Femke Booms v pup1 31.75
Pupillen 1 heren
391 Sem Koster m pup1 23.48
13 Daan Spruit m pup1 23.81
21 Wietse Tukkie m pup1 23.81
2 Stan Springer m pup1 24.00
33 Jesse Nollaard m pup1 27.20
61 Freek van Dongen m pup1 28.29
47 Jort v.d. Geest m pup1 28.89
66 Koen van Vliet m pup1 29.59
27 Emile van de Klok m pup1 31.65
Kadet dames
8 Esmee van der Plas, v kadet 24.15
71 Pien van de Bos v kadet 25.18
19 Sanne Qualm v kadet 25.43
11 Amber Siersma v kadet 25.58
50 Olin Verhoog v kadet 25.72
10 Femke Siersma v kadet 26.50
36 Shantalla Möllers v kadet 29.18
Kadet heren
77 Swen Kleijbeuker m kadet 23.00
24 Luwaldo Bommel m kadet 23.31
28 Douwe Boonstra m kadet 24.26
12 Steef van Gelderen m kadet 24.70
Junioren B dames
16 Maartje Pont v junB 22.61
238 Maureen Onderwater v junB 23.03
35 Joyce Möllers v junB 25.92
412 Nathalie Janssen v junB 26.79
Junioren B heren
157 Quint Huyers m junB 21.24
87 Job de Jong m junB 22.87
46 Joram Verkerk m junB 22.95
38 Dik v.d. Geest m junB 25.03
Junioren A dames
504 Naomi Weeland v junA 23.40
1 Tyrza Mollee v junA 24.51
414 Madelon Reijne v junA 24.98
Junioren A heren
152 Oliver Kersten m junA 20.76
45 Mike Verbeek m junA 21.60
88 Daan de Jong m junA 22.44
48 Niels Jansen m junA 22.68
243 Jorri Fransen m junA 24.06