Uitslag Jan van der Hoorn jeugd inline skate competitie Lisserbroek 24-04-2015

start
nr
Onderdeel: 220
voornaam achternaam m/v categorie tijd plaats
Pupillen 4 heren
64 Sem Spruit m pup4 28.74 1
Pupillen 3 dames
397 Angel Daleman v pup3 19.81 1
85 Lieke Hoogendoorn v pup3 20.12 2
90 Juliette van den Berg v pup3 20.62 3
92 Valerie Aarts v pup3 21.97 4
69 Sanne Kleijbeuker v pup3 23.25 5
29 Stefanie Koot v pup3 25.53 6
68 Zhara Möllers v pup3 26.09 7
54 Yara Bibo v pup3 30.91 8
Pupillen 3 heren
97 Junior de Blois m pup3 23.30 1
73 Toine Visser m pup3 27.37 2
Pupillen 2 dames
177 Patricia Koot v pup2 18.68 1
58 Sophie Kraajeveld v pup2 18.76 2
83 Chloé Hoogendoorn v pup2 18.84 3
114 Kirsi Hoogeveen v pup2 18.95 4
49 Tinka van Zantvliet v pup2 20.58 6
34 Amanda van Leeuwen v pup2 20.71 7
55 Malena Bibo v pup2 20.77 8
98 June de Blois v pup2 21.99 9
91 Noa Schaeffer v pup2 23.00 10
95 Brit Schaeffer v pup2 23.52 11
122 Rianne van der Salm v pup2 23.78 12
51 Delayla Otto v pup2 25.75 13
Pupillen 2 heren
418 Sam Noordergraaf m pup2 19.45 1
87 Joes van Deursen m pup2 19.52 2
9 Ward Dielissen m pup2 19.60 3
6 Ivar Adriaansen m pup2 19.68 4
99 Rafael Kaldenberg m pup2 19.74 5
38 Ruben Verkerk m pup2 20.88 6
195 Tim Verdel m pup2 21.17 7
62 Chiel van Dongen m pup2 21.66 8
88 Tygo Kompier m pup2 21.78 9
81 Maarten Pennings m pup2 22.47 10
7 Bas Bruijns m pup2 22.57 11
52 Siem Dongelmans m pup2 22.76 12
125 Storm Peters m pup2 23.39 13
119 Sven Beck m pup2 24.82 14
Pupillen 1 dames
450 Tessa Veltman v pup1 17.74 1
40 Mijke Zwetsloot v pup1 19.18 2
86 Rose Galloway v pup1 20.01 3
17 Laura Qualm v pup1 20.09 4
22 Jennifer van Leeuwen v pup1 20.17 5
57 Anouk Obdam v pup1 21.01 6
Pupillen 1 heren
103 Danny Verdel m pup1 17.41 1
489 Jorrit de Ligt m pup1 17.72 2
100 Kai Aarts m pup1 17.85 3
44 Colin Duivenvoorden m pup1 18.63 4
57 Nick Goes m pup1 18.91 5
32 Peter van Vugt m pup1 19.56 6
12 Koen van Vliet m pup1 19.57 7
61 Freek van Dongen m pup1 19.74 8
1 Roy Bruijns m pup1 19.77 9
89 Thijs van den Berg m pup1 20.90 10
72 Niels Vleugel m pup1 22.21 11
59 Dirk Leliveld m pup1 23.99 12
Kadet dames
246 Savannah Audier v kadet 16.94 1
431 Olin Verhoog v kadet 17.59 2
403 Luna Daleman v kadet 17.83 3
25 Brit Qualm v kadet 18.64 4
82 Celeste Hagen v kadet 19.11 5
94 Romy Vermeulen v kadet 20.31 6
Kadet heren
15 Steef van Gelderen m kadet 17.02 1
70 Roy Hoogendoorn m kadet 18.68 2
96 Olaf van Egmond m kadet 20.98 3
Junioren B dames
443 Pien van de Bos v junB 17.78 1
56 Joline Boere v junB 18.36 2
63 Shantalla Möllers v junB 20.98 3
Junioren B heren
28 Douwe Boonstra m junB 17.28 1
53 Niek Leliveld m junB 17.77 2
Junioren A dames
80 Jolanda Meier v junA 17.79 1
414 Madelon Reijne v junA 17.91 2
Junioren A heren
152 Oliver Kersten m junA 15.03 1
130 Koen Kersten m junA 15.11 2
146 Niels Jansen m junA 15.65 3
Senioren B dames
93 Berit Gunderson v b sen 18.78 1