Voorlopige tussenstand Jan van der Hoorn jeugd inline skate competitie

Kudelstaart Alphen ad Rijn Zwanenburg Lisserbroek Zwanenburg Totaal
8 mei 22 mei 12 juni 19 juni 3 juli 5 wedstr.
startnr. naam achternaam m/v cat punten punten punten punten punten punten
Pupillen 4 heren
101 Nicolay Sloos m pup4 25,0 30,1 27,0 30,1 112,2
64 Sem Spruit m pup4 30,1 27,0 30,1 87,2
99 Stan de Graaf m pup4 30,1 30,1
113 Kai Hoogevorst m pup4 27,0 27,0
Pupillen 3 dames
92 Valerie Aarts v pup3 21,0 21,0 25,0 25,0 30,1 122,1
85 Lieke Hoogendoorn v pup3 27,0 27,0 27,0 30,1 111,1
29 Stefanie Koot v pup3 19,0 17,0 21,0 23,0 27,0 107,0
90 Juliette van den Berg v pup3 25,0 23,0 23,0 27,0 98,0
397 Angel Daleman v pup3 30,1 30,1 30,1 90,3
54 Yara Bibo v pup3 13,0 15,0 25,0 53,0
69 Sanne Kleijbeuker v pup3 25,0 25,0
608 Amber van der Meijden v pup3 23,0 23,0
624 Fay Baart v pup3 19,0 19,0
602 Meike van IJperen v pup3 17,0 17,0
115 Willemijn Vastenhout v pup3 15,0 15,0
68 Zhara Möllers v pup3
Pupillen 3 heren
97 Junior de Blois m pup3 27,0 30,1 57,1
73 Toine Visser m pup3 25,0 25,0 50,0
198 Jonas de Jong m pup3 30,1 30,1
628 Martin Huls m pup3 27,0 27,0
606 Joost Lemmers m pup3 23,0 23,0
Pupillen 2 dames
58 Sophie Kraajeveld v pup2 30,1 30,1 25,0 25,0 30,1 140,3
177 Patricia Koot v pup2 27,0 27,0 27,0 27,0 108,0
83 Chloé Hoogendoorn v pup2 25,0 23,0 27,0 30,1 105,1
34 Amanda van Leeuwen v pup2 19,0 21,0 21,0 23,0 84,0
114 Kirsi Hoogeveen v pup2 23,0 25,0 30,1 78,1
51 Delayla Otto v pup2 13,0 13,0 19,0 19,0 64,0
55 Malena Bibo v pup2 17,0 19,0 21,0 57,0
15 Tinka van Zantvliet v pup2 13,0 17,0 25,0 55,0
91 Noa Schaeffer v pup2 10,0 19,0 23,0 52,0
638 June de Blois v pup2 23,0 21,0 44,0
95 Brit Schaeffer v pup2 11,0 15,0 17,0 43,0
122 Rianne van der Salm v pup2 8,0 15,0 17,0 40,0
105 Luna van der Zel v pup2 11,0 11,0 15,0 37,0
632 Isis de Lange v pup2 9,0 17,0 26,0
188 Mijntje de Jong v pup2 21,0 21,0
622 Serana Brand v pup2 15,0 15,0
Pupillen 2 heren
418 Sam Noordergraaf m pup2 30,1 30,1 30,1 30,1 27,0 147,4
87 Joes van Deursen m pup2 25,0 25,0 25,0 23,0 25,0 123,0
6 Ivar Adriaansen m pup2 27,0 27,0 27,0 30,1 111,1
195 Tim Verdel m pup2 17,0 23,0 21,0 19,0 19,0 99,0
9 Ward Dielissen m pup2 23,0 27,0 19,0 25,0 94,0
88 Tygo Kompier m pup2 13,0 21,0 21,0 23,0 78,0
7 Bas Bruijnis m pup2 11,0 17,0 15,0 11,0 15,0 69,0
38 Ruben Verkerk m pup2 21,0 23,0 21,0 65,0
62 Chiel van Dongen m pup2 19,0 17,0 17,0 53,0
81 Maarten Pennings m pup2 9,0 13,0 15,0 13,0 50,0
42 Finn Goes m pup2 10,0 19,0 13,0 42,0
39 Yoeri van Bostelen m pup2 17,0 17,0
605 Cas Duivenvoorden m pup2 15,0 15,0
629 Jarno Huls m pup2 15,0 15,0
75 Siem Dongelmans m pup2 13,0 13,0
618 Rafael Kaldenberg m pup2
125 Storm Peters m pup2
119 Sven Beck m pup2
263 Beer Koster m pup2
395 Chris Praag m pup2
Pupillen 1 dames
57 Anouk Obdam v pup1 25,0 21,0 27,0 23,0 27,0 123,0
40 Mijke Zwetsloot v pup1 27,0 23,0 25,0 30,1 105,1
22 Jennifer van Leeuwen v pup1 23,0 25,0 30,1 27,0 105,1
450 Tessa Veltman v pup1 30,1 30,1 30,1 90,3
17 Laura Qualm v pup1 27,0 27,0
635 Evelien Glasbergen v pup1 25,0 25,0
86 Rose Galloway v pup1 21,0 21,0
625 Vera Nagel, van der v pup1 19,0 19,0
Pupillen 1 heren
103 Danny Verdel m pup1 30,1 30,1 30,1 27,0 30,1 147,4
100 Kai Aarts m pup1 27,0 25,0 25,0 30,1 25,0 132,1
44 Colin Duivenvoorden m pup1 21,0 23,0 27,0 25,0 27,0 123,0
32 Peter van Vugt m pup1 19,0 19,0 21,0 21,0 21,0 101,0
1 Roy Bruijnis m pup1 15,0 15,0 19,0 15,0 17,0 81,0
57 Nick Goes m pup1 23,0 23,0 23,0 69,0
489 Jorrit de Ligt m pup1 25,0 27,0 52,0
89 Thijs van den Berg m pup1 13,0 11,0 15,0 13,0 52,0
61 Freek van Dongen m pup1 11,0 21,0 19,0 51,0
643 Koen van Vliet m pup1 17,0 23,0 40,0
72 Niels Vleugel m pup1 10,0 11,0 19,0 40,0
639 Dirk Leliveld m pup1 17,0 17,0 34,0
636 Dian van Staveren m pup1 13,0 17,0 30,0
Kadetten dames
403 Luna Daleman v kadet 30,1 30,1 30,1 90,3
644 Esmee van der Plas v kadet 30,1 27,0 23,0 80,1
82 Celeste Hagen v kadet 19,0 27,0 21,0 67,0
94 Romy Vermeulen v kadet 25,0 25,0 17,0 67,0
98 Anouk van den Berg v kadet 21,0 30,1 51,1
637 Mirte Paul v kadet 17,0 19,0 36,0
430 Machteld Booms v kadet 30,1 30,1
246 Savannah Audier v kadet 27,0 27,0
431 Olin Verhoog v kadet 25,0 25,0
298 Femke Booms v kadet 25,0 25,0
633 Belinda Klijn v kadet 23,0 23,0
623 Vera Wijsman v kadet 23,0 23,0
617 Meike Tukker v kadet 15,0 15,0
616 Jessey van der Hoorn v kadet 13,0 13,0
615 Iris Hoogenboom v kadet 11,0 11,0
610 Brit Qualm v kadet
Kadetten heren
467 Wietse Tukkie m kadet 30,1 27,0 30,1 27,0 30,1 144,3
411 Steef van Gelderen m kadet 27,0 23,0 25,0 25,0 27,0 127,0
70 Roy Hoogendoorn m kadet 23,0 21,0 21,0 21,0 23,0 109,0
60 Jelle Bostelen m kadet 25,0 19,0 23,0 25,0 92,0
96 Olaf van Egmond m kadet 19,0 17,0 17,0 53,0
48 Swen Kleijbeuker m kadet 25,0 27,0 52,0
641 Luke Kooij m kadet 19,0 19,0 38,0
478 Daan Spruit m kadet 30,1 30,1
640 Yves Vergeer m kadet 30,1 30,1
645 Kai in 't Veld m kadet 23,0 23,0
603 Tim van IJperen m kadet 21,0 21,0
Junioren B dames
16 Maartje Pont v junB 27,0 30,1 57,1
102 Emma Schoonen v junB 30,1 30,1
41 Madelief Jong de v junB 30,1 30,1
443 Pien van de Bos v junB 25,0 25,0
56 Joline Boere v junB 23,0 23,0
63 Shantalla Möllers v junB
Junioren B heren
28 Douwe Boonstra m junB 30,1 30,1 25,0 27,0 27,0 139,2
142 Joram Verkerk m junB 30,1 30,1 60,2
642 Joris Bellingwout m junB 27,0 30,1 57,1
627 Gunner van Diest m junB 27,0 27,0
631 Niek Leliveld m junB 25,0 25,0
Junioren A dames
80 Jolanda Meier v junA 30,1 30,1 30,1 30,1 30,1 150,5
414 Madelon Reijne v junA 27,0 27,0 27,0 27,0 108,0
Junioren A heren
146 Niels Jansen m junA 30,1 25,0 27,0 25,0 107,1
130 Koen Kersten m junA 27,0 30,1 30,1 87,2
152 Oliver Kersten m junA 30,1 27,0 27,0 84,1
157 Quint Huyers m junA 30,1 30,1
Senioren B dames
187 Lisanne Jong de v b sen 30,1 30,1 60,2
93 Berit Gunderson v b sen
Senioren B heren
604 Stef Hoorn, van der m b sen 30,1 30,1